Viser 54 ansatte fra Politikere

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Hans-Petter Aasen Ikke definert Politikere Send e-post til Hans-Petter.Aasen@bfk.no
Nancy Amundsen Folkevalgt Politikere Send e-post til Nancy.Amundsen@bfk.no
Lola Awoyemi Ansatt Politikere Send e-post til Lola.Awoyemi@bfk.no
Egil Ax Ikke definert Politikere Send e-post til Egil.Ax@bfk.no
Eilev Bekjorden Ikke definert Politikere Send e-post til eilev.bekjorden@bfk.no
Erik Hørluck Berg Ikke definert Politikere Send e-post til Erik.Horluck.Berg@bfk.no
Monica Myrvold Berg Ikke definert Politikere Send e-post til Monica.Myrvold.Berg@bfk.no
Torhild Helling Bergaplass Ikke definert Politikere Send e-post til Torhild.Helling.Bergaplass@bfk.no
Steinar Berthelsen Ikke definert Politikere Send e-post til Steinar.Berthelsen@bfk.no
Sandra Bruflot Student Politikere Send e-post til Sandra.Bruflot@bfk.no
Mathias Dannevig Ikke definert Politikere Send e-post til Mathias.Dannevig@bfk.no
Dag Fjeld Edvardsen Ikke definert Politikere Send e-post til Dag.Fjeld.Edvardsen@bfk.no
Sadi Emeci Ikke definert Politikere Send e-post til Sadi.Emeci@bfk.no
Morten Eriksrød Ikke definert Politikere Send e-post til Morten.Eriksrod@bfk.no
Thomas Fosen Ikke definert Politikere Send e-post til Thomas.Fosen@bfk.no
Hege Irene Fossum Ansatt Politikere Send e-post til Hege.Fossum@bfk.no
Knut Gjerde Ikke definert Politikere Send e-post til Knut.Gjerde@bfk.no
Iselin Haugo Ikke definert Politikere Send e-post til Iselin.Haugo@bfk.no
Viel Jaren Heitmann Ikke definert Politikere Send e-post til Viel.Jaren.Heitmann@bfk.no
Vera Henden Ikke definert Politikere Send e-post til Vera.Henden@bfk.no
Magnus Herstad Ikke definert Politikere Send e-post til Magnus.Herstad@bfk.no
Britt Homstvedt Ikke definert Politikere Send e-post til Britt.Homstvedt@bfk.no
Turid Wickstrand Iversen Ikke definert Politikere Send e-post til turid.wickstrand.iversen@bfk.no
Trond Johansen Bedriftsrådgiver Politikere Send e-post til Trond.Johansen@bfk.no
Gerd Johnsen Ikke definert Politikere Send e-post til gerd.johnsen@bfk.no
Arne Jørstad Ikke definert Politikere Send e-post til Arne.Jorstad@bfk.no
Lavrans Kierulf Trainee Politikere Send e-post til Lavrans.Kierulf@bfk.no
Rune Kjølstad Ikke definert Politikere Send e-post til Rune.Kjolstad@bfk.no
Håkon Knudsen Ikke definert Politikere Send e-post til Hakon.Knudsen@bfk.no
Terje Vegard Kopperud Ikke definert Politikere Send e-post til Terje.Vegard.Kopperud@bfk.no
Morgan Langfeldt Ikke definert Politikere Send e-post til Morgan.Langfeldt@bfk.no
Lise Nygård Lund Ikke definert Politikere Send e-post til Lise.Nygard.Lund@bfk.no
Gunn-Torill Mathisen Ikke definert Politikere Send e-post til Gunn-Torill.Mathisen@bfk.no
Hanne Lisa Matt Ikke definert Politikere Send e-post til Hanne.Lisa.Matt@bfk.no
Shoaib Karim Naeem Ikke definert Politikere Send e-post til Shoaib.Karim.Naeem@bfk.no
Børre Pettersen Ikke definert Politikere Send e-post til Borre.Pettersen@bfk.no
Stein Ramberg Ikke definert Politikere Send e-post til Stein.Ramberg@bfk.no
Lena Marie Reitan Ikke definert Politikere Send e-post til Lena.Marie.Reitan@bfk.no
Roger Ryberg Fylkesordfører Politikere Send e-post til Roger.Ryberg@bfk.no
Gotfred Rygh Ikke definert Politikere Send e-post til gotfred.rygh@bfk.no
Pål Terje Rørby Ikke definert Politikere Send e-post til Pal.Terje.Rorby@bfk.no
Anne Sandum Ikke definert Politikere Send e-post til anne.sandum@bfk.no
Ana Maria Silva-Harper Ikke definert Politikere Send e-post til ana.silva-harper@bfk.no
Olav Skinnes Ikke definert Politikere Send e-post til Olav.Skinnes@bfk.no
Anita Skretteberg Ikke definert Politikere Send e-post til Anita.Skretteberg@bfk.no
Ståle Sørensen billedkunstner Politikere Send e-post til stale.sorensen@bfk.no
Sigrid Thielemann Ikke definert Politikere Send e-post til Sigrid.Thielemann@bfk.no
Niclas Tokerud Ikke definert Politikere Send e-post til Niclas.Tokerud@bfk.no
Sissel Urke Ikke definert Politikere Send e-post til Sissel.Urke@bfk.no
Gerd Eva Volden Ikke definert Politikere Send e-post til Gerd.Eva.Volden@bfk.no
Christopher Amundsen Wand Ikke definert Politikere Send e-post til Christopher.Wand@bfk.no
Anders Wengen Prosjektleder Politikere Send e-post til anders.wengen@bfk.no
Bjørn Tore Ødegården Politiker Politikere Send e-post til Bjorn.Tore.Odegarden@bfk.no
Kjell Ålien Ikke definert Politikere Send e-post til Kjell.Alien@bfk.no