Viser 17 ansatte fra Plan, miljø og folkehelse

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Stine Rebni Bjørk Rådgiver folkehelse Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Stine.Rebni.Bjork@bfk.no
Morten Eken Rådgiver Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Morten.Eken@bfk.no
Randi Haldorsen Fagleder folkehelse Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Randi.Haldorsen@bfk.no
Kjersti Morseth Hallerud fagleder plan Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Kjersti.Morseth.Hallerud@bfk.no
Åse Marit Hovden Fysioterapeut/rådgiver Friskliv Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Ase.Marit.Hovden@bfk.no
Espen Karstensen Statistikk, analyse, prosjektledelse Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Espen.Karstensen@bfk.no
Stig Kleven Utviklingskonsulent Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Stig.Kleven@bfk.no
Ellen Korvald prosjektleder Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til ellen.korvald@bfk.no
Eva Lill Kvisle Rådgiver for friluftsliv Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Eva.Lill.Kvisle@bfk.no
Lise-Berith Lian Rådgiver friluftsliv Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Lise-Berith.Lian@bfk.no
Finn Ivar Lied Rådgiver Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Finn.Ivar.Lied@bfk.no
Terje Øverland Lønseth Rådgiver Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Terje.Overland.Lonseth@bfk.no
Christina Ilmork Martinsen Rådgiver innenfor areal- og samfunnsplanlegging Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Christina.Martinsen@bfk.no
Gunn Nygard Rådgiver plan og bærekraft Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Gunn.Nygard@bfk.no
Hilde Reine Leder fagenhet plan, miljø og folkehelse Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Hilde.Reine@bfk.no
Susanne Astrup Schiager Rådgiver i areal- og samfunnsplanlegging Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Susanne.Schiager@bfk.no
Rina Kamilla Yamamoto Ungdomskoordinator/Nattevakt Utviklingsavdelingen Plan, miljø og folkehelse Send e-post til Rina.Yamamoto@bfk.no