Viser 132 ansatte fra BFK Eiendom

Tabell over de ansatte i Buskerud fylkeskommune
Navn Tittel Arbeidssted E-post
Anne Helen Aannestad Arbeidsleder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RYVS Send e-post til Anne.Helen.Aannestad@bfk.no
Bjarne Andreas Aaserud Eiendomsforvalter BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Bjarne.Andreas.Aaserud@bfk.no
Rita Alexandersen renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - Fylkeshuset Send e-post til rita.alexandersen@bfk.no
Anne Lise Andersen renholdsleder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Anne.Lise.Andersen@bfk.no
Monika Andreassen renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Monika.Andreassen@bfk.no
Christian Andvik Forvaltning- og utviklingssjef BFK Eiendom BFK Eiendom Send e-post til Christian.Andvik@bfk.no
Anna Louise Nes Axelsen Innkjøpsrådgiver Bygg og Eiendom BFK Eiendom BFKE Prosjektavdelingen Send e-post til Anna.Louise.Axelsen@bfk.no
Irene Prossy Baagala Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Irene.Prossy.Baagala@bfk.no
Linn Terese Bakke Prosjektleder BFK Eiendom BFKE Prosjektavdelingen Send e-post til Linn.Terese.Bakke@bfk.no
Borghild Iren Bakken Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Borghild.Iren.Bakken@bfk.no
Roger Basserud Driftssjef BFK Eiendom BFKE Drift 4 Send e-post til roger.basserud@bfk.no
Morten Berg Elektro installatør BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Morten.Berg2@bfk.no
Monica Berg Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - LIVS Send e-post til Monica.Berg@bfk.no
Kate Berg Nilsen Arbeidsleder Renhold BFK Eiendom BFKE Renhold EIVS Send e-post til Kate.BergNilsen@bfk.no
Jan Bjerkgården Renholdsforvalter BFK Eiendom BFKE Renhold 5 Send e-post til jan.bjerkgarden@bfk.no
Karin Bjerknes Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Karin.Bjerknes@bfk.no
Heidi Borgersen Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til heidi.borgersen@bfk.no
Frøydis Aamodt Brekke Fagarbeider renhold BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Froydis.Aamodt.Brekke@bfk.no
Torleiv Brekko Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til torleiv.brekko@bfk.no
Gunhild Eidsberget Brenno Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - ALVS Send e-post til Gunhild.Eidsberget.Brenno@bfk.no
Liezel Udtojan Brosas Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Liezel.Udtojan.Brosas@bfk.no
Gunhild Bråten Buene Arbeidsleder renhold BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - GOVS Send e-post til Gunhild.Braten.Buene@bfk.no
Amra Buric renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til amra.buric@bfk.no
Bente Marian Bæra Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - ALVS Send e-post til Bente.Marian.Bera@bfk.no
Halvor Bøhagen Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Halvor.Bohagen@bfk.no
Vedat Celayir Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - LIVS Send e-post til vedat.celayir@bfk.no
Rujira Coles Renholdssjef BFK Eiendom BFK Eiendom Send e-post til Rujira.Coles@bfk.no
Indira Dargber renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til Indira.Dargber@bfk.no
Solfrid Duestad renholdsleder BFK Eiendom BFKE Renhold AID Send e-post til solfrid.duestad@bfk.no
Dinela Dzafic Renholdsoperatør BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - AID Send e-post til Dinela.Dzafic@bfk.no
Undis Lorch-Falch Edelman Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Undis.Lorch-Falch.Edelman@bfk.no
Mona Eriksen renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - BUVS Send e-post til mona.eriksen@bfk.no
Ann Kristin Schjørlien Finsrud Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - LIVS Send e-post til Ann.Kristin.Schjorlien.Finsrud@bfk.no
Fatema Fiyazi Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RYVS Send e-post til Fatema.Fiyazi@bfk.no
Jan Chr Fjeld Arbeidsleder/formann BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Jan.Chr.Fjeld@bfk.no
Elisabeth Flathus Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RIVS Send e-post til elisabeth.flathus@bfk.no
Anne Helene Formo Arbeidsleder renhold BFK Eiendom BFKE Renhold AIM Send e-post til Anne.Helene.Formo@bfk.no
Anders Gustav Foslie Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Anders.Gustav.Foslie@bfk.no
Anders Fossum Overingeniør BFK Eiendom BFKE Eiendomsavd- vedlikehold Send e-post til anders.fossum@bfk.no
Guendulene Libres Frislid renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - Fylkeshuset Send e-post til Guendulene.Libres.Frislid@bfk.no
Andzelika Furmanczyk Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - SHVS Send e-post til andzelika.furmanczyk@bfk.no
Ivar Gevelt Driftleder BFK Eiendom BFKE Drift 4 Send e-post til ivar.gevelt@bfk.no
Edyta Agnieszka Godziszewska Arbeidsleder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 Send e-post til Edyta.Agnieszka.Godziszewska@bfk.no
Elvir Golo Vaktmester BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til elvir.golo@bfk.no
Daniel Fagerslett Grefsrud Lærling BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Daniel.Fagerslett.Grefsrud@bfk.no
Lina Grigaleviciene Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - GOVS Send e-post til Lina.Grigaleviciene@bfk.no
Ewa Irena Grzymala Renholdsleder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Ewa.Irena.Grzymala@bfk.no
Kim Ståle Grønvold Tømrermester BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Kim.Stale.Gronvold@bfk.no
Liv Olaug Rudi Grøtjorden Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - NUVS Send e-post til Liv.Olaug.Rudi.Grotjorden@bfk.no
Tove Gundersby Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RIVS Send e-post til tove.gundersby@bfk.no
Zekine Gøk renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RYVS Send e-post til zekine.gok@bfk.no
Fatma Gøzet Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til Fatma.Gozet@bfk.no
Anita Hagen-Vist Arbeidsleder - renholdsopperatør BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Anita.Hagen@bfk.no
Hans Halfdansen-Rødby Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Hans.Halfdansen-Rodby@bfk.no
Anne Marie Halling Fagarbeider renhold BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Anne.Marie.Halling@bfk.no
Inge Martin Hamre Arbeidsleder BFK Eiendom BFK Eiendom Send e-post til Inge.Martin.Hamre@bfk.no
Hege Hamre Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Hege.Hamre@bfk.no
Jon Otto Hansen Vaktmester/ Arbeidsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Jon.Otto.Hansen@bfk.no
Ann Kristin Hansen Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RIVS Send e-post til ann.kristin.hansen@bfk.no
Bjørn Haraldsen Prosjektleder BFK Eiendom BFKE Prosjektavdelingen Send e-post til Bjorn.Haraldsen@bfk.no
Vidar Arne Haugen BFK Eiendom. Eiendomsforvalter BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Vidar.Arne.Haugen@bfk.no
Magnhild Haugerud Arbeidsleder renhold BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - ALVS Send e-post til magnhild.haugerud@bfk.no
Edna Helgerud renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til edna.helgerud@bfk.no
Lene Christin Helgesen Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Lene.Christin.Helgesen@bfk.no
Edny Anita Henriksen Renholder/praktisk leder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RYVS Send e-post til Edny.Anita.Henriksen@bfk.no
Majen Kristine Hjorth Forvalter / HVO BFK Eiendom BFKE Forvaltning & Utvikling Send e-post til Majen.Kristine.Hjorth@bfk.no
Anne-Grethe Fusche Hornli Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Anne-Grethe.Fusche.Hornli@bfk.no
Knut Olav Hulbakviken Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Drift 4 Send e-post til Knut.Olav.Hulbakviken@bfk.no
Sultan Ince Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Sultan.Ince@bfk.no
Kari Helene Iversen B. Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - EIVS Send e-post til Kari.Helene.Iversen.B@bfk.no
Rowena Sy Orpilla Johansen Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Rowena.Sy.Orpilla.Johansen@bfk.no
Charlotte Johansen Feiersvenn BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Charlotte.Johansen@bfk.no
Randi Helene Jordnes Fagarbeider renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Randi.Helene.Jordnes@bfk.no
Fetiye Kara Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - LIVS Send e-post til Kara.Fetiye@bfk.no
Senem Karabulut Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Senem.Karabulut@bfk.no
Øyvind Kirkerud Driftsleder BFKE Åssiden vgs BFK Eiendom BFKE Drift 4 Send e-post til Oyvind.Kirkerud@bfk.no
Renata Kizliene Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - GOVS Send e-post til Renata.Kizliene@bfk.no
Geir Morten Klype Vaktmester BFK Eiendom BFKE Drift 4 Send e-post til Geir.Morten.Klype@bfk.no
Else Irene Langedal Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - BUVS Send e-post til Else.Irene.Langedal@bfk.no
Birte Leine Lunden Saksbehandler BFK Eiendom BFKE Forvaltning & Utvikling Send e-post til Birte.Leine.Lunden@bfk.no
Ulrik Løitegård Fagarbeider renhold BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Ulrik.Loitegard@bfk.no
Per Gunnar Løkseth Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Per.Gunnar.Lokseth@bfk.no
Katherine Mabao Renhold operatør BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - SHVS Send e-post til Katherine.Mabao@bfk.no
Yulan Mo Kantine - Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til yulan.mo@bfk.no
Sukunya Muerkunthod Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - EIVS Send e-post til Sukunya.Muerkunthod@bfk.no
Terje Muggerud senioringeniør / prosjektleder BFK Eiendom BFKE Eiendomsavd- vedlikehold Send e-post til Terje.Muggerud@bfk.no
Van Thi Nguyen Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RYVS Send e-post til van.nguyen@bfk.no
Odd Nilsen Driftsleder BFKE BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Odd.Nilsen@bfk.no
Gerd Hennie Nilsen Arbeidsleder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Gerd.Hennie.Nilsen@bfk.no
Ronny Aksel Nilsen Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Ronny.Aksel.Nilsen@bfk.no
Kjell Norseth Gårdsarbeider BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Kjell.Norseth@bfk.no
Kathe Vivian Olsen renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - LESK Send e-post til Kathe.Vivian.Olsen@bfk.no
Tone Olsen Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til tone.olsen@bfk.no
Alf Elling Omholt Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Alf.Elling.Omholt@bfk.no
Sirje Paju Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - NUVS Send e-post til Sirje.Paju@bfk.no
Even Pedersen Eiendomsforvalter BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Even.Pedersen@bfk.no
Sten Gunnar Pedersen Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Sten.Gunnar.Pedersen@bfk.no
Bjørn Ingvoll Pedersen Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Bjorn.Ingvoll.Pedersen@bfk.no
Britt Elisabeth Pedersen renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Britt.Elisabeth.Pedersen@bfk.no
Nongnooch Pengaree Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til nongnooch.pengaree@bfk.no
Zeliha Pervane renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til Zeliha.Pervane@bfk.no
Steinar Pettersen Vaktmester BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Steinar.Pettersen@bfk.no
Munmanee Phukhang-Johnsrud Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RIVS Send e-post til Munmanee.Phukhang-Johnsrud@bfk.no
Torill Ramse renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til Torill.Ramse@bfk.no
Frank Reite Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Frank.Reite@bfk.no
Morten M Roen Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Morten.M.Roen@bfk.no
Sevim Sakalli Renholdsoperatør BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - SHVS Send e-post til Sevim.Sakalli@bfk.no
Nusreta Serdar renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - EIVS Send e-post til Nusreta.Serdar@bfk.no
Arnt Sevlejordet Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til arnt.sevlejordet@bfk.no
Ku Say Shwe Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - EIVS Send e-post til Ku.Say.Shwe@bfk.no
Reidar Arnstein Sjøthun Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til Reidar.Arnstein.Sjothun@bfk.no
Vija Skuknese renholder i 95,38 % fast stilling ved Hønefoss videregående skole BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - HOVS Send e-post til Vija.Skuknese@bfk.no
Vidar Smith Elektromontør. L-sertifikat BFK Eiendom BFKE Drift 1 Send e-post til vidar.smith@bfk.no
Ronny Vidar Steen Arbeidsleder BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Ronny.Vidar.Steen@bfk.no
Karolina Katarzyna Stefanska Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til Karolina.Katarzyna.Stefanska@bfk.no
Warich Surinpa Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - BUVS Send e-post til Warich.Surinpa@bfk.no
Tor Svanes Driftsleder BFK Eiendom BFKE Renhold Fylkeshuset Send e-post til tor.svanes@bfk.no
Suwan Buddeemee Svendsen Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - EIVS Send e-post til suwan.buddeemee@bfk.no
Jadwiga Sztill Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - DMVS Send e-post til jadwiga.sztill@bfk.no
Kornchawan Thorsen Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RYVS Send e-post til Kornchawan.Thorsen@bfk.no
Fredrik Tollefsen Elevveileder BFK Eiendom BFKE Drift 4 Send e-post til Fredrik.Tollefsen@bfk.no
Dung Bui Torgersen Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - BUVS Send e-post til Dung.Bui.Torgersen@bfk.no
Marabelle Bustillo Tørrissen Vikar Renhold BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - RIVS Send e-post til Marabelle.Bustillo.Torrissen@bfk.no
Elisabeth Vestergård Leder BFK Eiendom BFK Eiendom Send e-post til Elisabeth.Vestergard@bfk.no
Erling Steinar Vigdal Driftsleder BFK Eiendom BFKE Drift 3 Send e-post til Erling.Steinar.Vigdal@bfk.no
Ljuba Walther Ingeniør BFK Eiendom BFKE Eiendomsavd- vedlikehold Send e-post til Ljuba.Walther@bfk.no
Ewelina Wnuk Renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - SHVS Send e-post til Ewelina.Wnuk@bfk.no
Stein Yri Vaktmester/driftsoperatør BFK Eiendom BFKE Drift 2 Send e-post til Stein.Yri@bfk.no
Anna Ewa Zurowska Fagarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - ALVS Send e-post til Anna.Ewa.Zurowska@bfk.no
Galina Zykova Kantinemedarbeider BFK Eiendom BFKE Renhold 5 - KOVS Send e-post til Galina.Zykova@bfk.no
Jan Øya Prosjektleder BFK Eiendom BFKE Prosjektavdelingen Send e-post til jan.oya@bfk.no
Torild Åsen renholder BFK Eiendom BFKE Renhold 6 - ASVS Send e-post til torild.asen@bfk.no